Ročník 2009

Něco o XTB 2009

 

Letošník 6.-tý ročník XTB 2009 se konal dne 13.6.2009 v Brušperku, na již zaběhlém místě, tj. restaurace na Brušperské přehradě. Probíhal v již standardních a tradičních disciplínách, tj. plavání (0,8 km), jízdě na MTB kole (23,0 km) a závěrečném běhu (4,5 km). Veškeré důležité informace byly v propozicích. Zde jsou ke stažení - Pozvánka (208 kB v *.JPG), Propozice (511 kB v *.PDF), Přihláška (139 kB v *.DOC) a Mapa Cyklo (232 kB v *.JPG).

 

Startovací listina je zde.

Výsledková listina je zde.

Fotogalerie je zde.

 

Novinka XTB 2009

 

XTB byl zařazen do seriálu o pohár Moravskoslezského kraje.

Cyklo trasa XTB byla změněna a prodloužena cca o 1,0 km na 23,0 km.

 


 

Partner XTB 2009

 

Partnerem letošního ročníku XTB byla opět Vodní záchranná služba ČČK Ostrava (www.ostrava.vzs.cz).

Novým partnerem letošního ročníku XTB byl Moravskoslezský kraj (www.kr-moravskoslezsky.cz).

 

Vodní záchranná služba ČČK Místní skupina Ostrava

Moravskoslezský kraj

 


 

Sponzoři XTB 2009

 

Sponzory letošního ročníku XTB byly tyto společnosti:

 

 

4EVER BIKES, s.r.o.

COMDIS s.r.o.

AUSYS

informační technologie s.r.o.

PIKE computer CS spol. s r.o.

 

BIKE SPORT - Elena Vlaškovská  (J. Matušky 2, Ostrava - Dubina)

TELNAR

garážové brány, vrata apod.

Studio Radana Brušperk

extraOBCHOD.cz

 


 

Tito borci startovali

Teplota vody

Startovací listina XTB 2009 zde ke stažení

18.05. v 18:00

21,1 °C

28.05. v 17:30

19,4 °C

30.05. v 17:00

18,9 °C

06.06. v 17:00

16,1 °C

08.06. v 17:00

19,5 °C

10.06. v 15:00

20,5 °C

den konání XTB - 13.06. v 09:00

17,1  °C

 


 

Výsledková listina XTB 2009 - celkový výsledek

                                                                            

Oficiální výsledky ke stažení:

Výsledková listina - Celkový výsledek / Výsledková listina - ELITE / Výsledková listina - AMATER / Výsledková listina - ŽENY / Výsledková listina - 50plus

 

Neoficiální výsledky ke stažení:

Výsledková listina - dílčí časy disciplin - neoficiální

 

Neoficiální výsledky, včetně dílčích disciplin

pořadí absolutní příjmení a jméno ročník obec čas plavání poř. čas kola poř. čas běhu poř. celkový čas ztráta kat.
1 Matera Tomáš 89 Dobroslavice 0:10:28 2 0:50:06   0:14:30 1 1:15:04 0:00:00 E
2 Kopřiva Petr 81 Opava 0:11:11 5 0:52:59   0:15:30 4 1:19:40 0:04:36 E
3 Najvert Stanislav 72 Ostrava         0:16:04 5 1:20:30 0:05:26 E
4 Velička Aleš 73 Ostrava         0:15:12 2 1:22:33 0:07:29 E
5 Kubiczek Zdeněk 69 Brno         0:16:37 7 1:24:02 0:08:58 E
6 Zeman Marek 87 Ostrava         0:15:25 3 1:24:50 0:09:46 E
7 Kořistka Tomáš 72 Ostrava         0:19:17 24 1:27:15 0:12:11 M
8 Rut Ondřej 92 Ostrava         0:18:15 14 1:27:55 0:12:51 E
9 Materová Lucie 93 Dobroslavice   3     0:19:43 28 1:28:46 0:13:42 ŽE
10 Kalina Petr 76 Frenštát p. Rad.         0:17:08 9 1:29:49 0:14:45 M
11 Veselý Antonín 76 Ostrava         0:18:01 11 1:30:31 0:15:27 M
12 Matoušek Martin 86 Hrádek n. Nisou         0:18:45 18 1:31:29 0:16:25 M
13 Koudelka David 73 Ostrava 0:11:47 7 1:00:52   0:19:02 21 1:31:41 0:16:37 M
14 Hurník Pavel 65 Ostrava         0:18:09 13 1:32:03 0:16:59 M
15 Křižák Petr 65 Darkovice         0:18:32 17 1:32:32 0:17:28 M
16 Hodný Tomáš 86 Hradec n. Mor.         0:18:46 19 1:33:09 0:18:05 M
17 Čupera Petr 85 Ostrava         0:19:55 30 1:33:27 0:18:23 E
18 Thietz Juergen 61 Ludgeřovice         0:18:54 20 1:33:33 0:18:29 M
19 Grygerek Jan 85 Ostrava 0:10:50 4 1:03:35   0:19:14 23 1:33:39 0:18:35 E
20 Hudeček Marek 72 Petřkovice         0:16:53 8 1:34:06 0:19:02 E
21 Tarča Jurij 69 Studénka         0:19:50 29 1:34:48 0:19:44 E
22 Roubalík Radovan 64 Vojnice         0:16:10 6 1:35:07 0:20:03 E
23 Čech Miroslav 83 Ostrava         0:18:02 12 1:35:16 0:20:12 M
24 Pokorný Radim 71 Ostrava 0:12:00 8 1:05:55   0:17:24 10 1:35:19 0:20:15 M
25 Žarlog Zdeněk 58 Ostrava 0:17:18   1:01:28   0:18:22 15 1:37:08 0:22:04 50+
26 Király Alexander 78 Ostrava         0:19:24 26 1:37:33 0:22:29 M
27 Tycar Roman 75 Ostrava         0:22:22 48 1:37:37 0:22:33 M
28 Holaník Jan 70 Brušperk 0:11:20 6 1:02:38   0:23:43 56 1:37:41 0:22:37 M
29 Hegedüs Robert 79 Ostrava         0:20:47 35 1:38:28 0:23:24 M
30 Němčík Jiří 75 Ostrava         0:21:04 36 1:39:11 0:24:07 M
31 Sivek Jan 84 Dobroslavice         0:19:06 22 1:39:43 0:24:39 E
32 Pažický Petr 85 KrElín         0:20:19 33 1:40:45 0:25:41 M
33 Makula Tomáš 80 Ostrava         0:25:48 63 1:40:54 0:25:50 M
34 Švidernoch Milan 58 Ostrava 0:17:25   1:03:22   0:20:10 32 1:40:57 0:25:53 50+
35 Sosna Tomáš 92 Ostrava         0:28:03 65 1:41:48 0:26:44 E
36 Macešek Tomáš 91 Ostrava 0:21:54   1:01:15   0:19:24 25 1:42:33 0:27:29 M
37 Kužušník Martin 79 Ostrava         0:21:33 38 1:43:17 0:28:13 M
38 Litschmann Aleš 73 Ostrava 0:18:30   1:03:06   0:21:52 41 1:43:28 0:28:24 M
39 Krajník Jakub 90 Ostrava 0:22:00   1:01:03   0:20:34 34 1:43:37 0:28:33 M
40 Bilous Martin 73 Karviná         0:22:21 47 1:43:53 0:28:49 M
41 Pigula Jaromír 72 Ostrava         0:18:29 16 1:43:59 0:28:55 M
42 Williams Luke 85 Ostrava 0:22:30   1:01:59   0:19:32 27 1:44:01 0:28:57 M
43 Miklaš Vojta 91 Ostrava 0:20:27   1:02:45   0:21:43 39 1:44:55 0:29:51 M
44 Crighton Nathan 74 Ostrava         0:24:23 59 1:46:18 0:31:14 M
45 Závodný Jiří 73 Ostrava         0:23:16 51 1:46:24 0:31:20 M
46 Outrata Petr 79 Hrádek n. Nisou         0:25:06 61 1:46:34 0:31:30 M
47 Konečný Jan 81 Ludgeřovice         0:23:49 58 1:47:20 0:32:16 M
48 Kutálek David 86 Frýdek-Místek         0:21:52 42 1:47:45 0:32:41 M
49 Muladi Petr 88 KrElín         0:22:13 44 1:48:33 0:33:29 M
50 Jaroš Martin 71 Bruzovice 0:18:23   1:07:09   0:23:40 54 1:49:12 0:34:08 M
51 Hegedüs Katka 79 Ostrava         0:23:38 53 1:49:17 0:34:13 Ž 
52 Pinďák Pavel 80 Ostrava 0:18:17   1:11:12   0:21:44 40 1:51:13 0:36:09 M
53 Vasilev David 75 Ostrava 0:23:08   1:10:22   0:20:00 31 1:53:30 0:38:26 M
54 Šubert Luděk 82 Brušperk 0:21:28   1:10:52   0:21:14 37 1:53:34 0:38:30 M
55 Ľalík Michal 73 Karviná         0:23:35 52 1:40:50 0:25:46 M
56 Mika Pavel 51 Ostrava 0:18:12   1:14:36   0:22:46 50 1:55:34 0:40:30 50+
57 Soukup Zdeněk 73 Ostrava 0:21:52   1:12:16   0:22:28 49 1:56:36 0:41:32 M
58 Muladi Lukáš 88 KrElín         0:27:52 64 1:58:59 0:43:55 M
59 Dědek Beskydský 45 Ostrava 0:24:46   1:12:01   0:22:18 45 1:59:05 0:44:01 50+
60 Bednařík Tomáš 74 Havířov 0:22:15   1:16:08   0:21:54 43 2:00:17 0:45:13 M
61 Veselá Ivana 77 Ostrava 0:19:55   1:16:20   0:24:41 60 2:00:56 0:45:52 Ž
62 Šebesta Petr 66 Ostrava 0:19:18   1:13:46   0:28:12 66 2:01:16 0:46:12 M
63 Richtenberg Karel 47 Frýdlant n. Ostr. 0:23:53   1:17:15   0:22:19 46 2:03:27 0:48:23 50+
64 Ward Ashley 85 Ostrava 0:19:25   1:22:38   0:25:29 62 2:07:32 0:52:28 Ž
65 Materová Hana 63 Dobroslavice         0:32:32 71 2:08:18 0:53:14 Ž
66 Puščina Rostislav 54 Morávka 0:22:05   1:25:35   0:23:41 55 2:11:21 0:56:17 50+
67 Miklášová Klára 89 Ostrava 0:21:36   1:26:08   0:23:43 56 2:11:27 0:56:23 Ž
68 Mesárošová Lenka 83 Ostrava 0:18:07   1:25:16   0:28:48 68 2:12:11 0:57:07 Ž
69 Crighton Lucie 80 Ostrava 0:18:32   1:26:34   0:31:00 70 2:16:06 1:01:02 Ž
70 Hübner Zdeněk 71 Ostrava 0:24:26   1:24:54   0:28:23 67 2:17:43 1:02:39 M
71 Kovač Karel 73 Havířov 0:24:06   1:25:03   0:29:35 69 2:18:44 1:03:40 E
72 Dvorský Petr 78 Ostrava 0:18:37   1:27:54   NDKČ 72 NDKČ   E
73 Stonová Tamara 84 Ostrava 0:09:48 1 NDKČ   NDKČ 73 NDKČ   ŽE
74 Šlusař Přemysl 58 Ostrava 0:17:30   NDKČ   NDKČ 74 NDKČ   50+
75 Šubert David 84 Brušperk 0:24:54   NDKČ   NDKČ 75 NDKČ   M
76 Kubačák Jiří 83 Ostrava NDKČ   NDKČ   NDKČ 76 NDKČ   E
                         
Pozn.: Z důvodu výpadku elektronické časomíry v průběhu plavání, nebylo možné dokumentovat dílčí časy této   
disciplíny a dále disciplíny kola u některých závodníků. Za toto se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení.  
Cílové časy jsou však v pořádku.                    
                       
Za real. tým XTB:                      
Holaník Jan                      
FanTomas Křížkovský                    
Koudelka David                      
Brumovský Michal                      

 


 

Fotogalerie XTB2009

 

Fotogalerie je zde


Interaktivní mapa trati cyklo XTB2009

 

V mapě, která je zde si můžete klikat jak chcete nebo si ji změnit na mapu satelitní či ukázat profil.


Profil trati XTB2009

 

 

Zpět na ročníky